Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Zarputilý gamer? Dejte okolí vědět o tom, co zrovna paříte

Zarputilý gamer? Dejte okolí vědět o tom, co zrovna paříte

Milujete počítačové hry nebo jste propadli gameskám na konzolích? Ať tak, či onak, určitě máte kolem sebe stejně nadšené hráče a zarputilé gamery, se kterými společně překonáváte levely i hranice zábavy. Co takhle svoji vášeň podpořit originální plackou z naší dílny?

Nadčasový doplněk, který vám sedne

  1. Placky vyrábíme ručně a motivy tiskneme na kvalitní fotopapír, s čímž nám pomáhají inkoustové tiskárny

  2. Zvolit můžete větší i menší průměry placek (od 25 do 75 milimetrů) dle toho, kolik informací na ně chcete umístit

  3. Kvalitní materiály placek jdou ruku v ruce s dlouhou životností placek

  4. Veškeré objednávky třídíme, kontrolujeme a přepočítáváme ručně. Vždycky taky přihodíme několik kousků navíc.

  5. Na placku můžete umístit oblíbenou herní hlášku, citát nebo logo, či obrázek hry, kterou zrovna paříte

Jak naše placky využít?

Placky jsou tu s námi už téměř 130 let. Za tuto dobu se jejich vzhled poněkud změnil, pořád ale patří mezi oblíbené prvky merchandise, ale i komerční nebo upomínkové předměty. Jako zarputilý gamer si můžete placku připnout nejen na kšiltovku, tričko, košili nebo třeba pásek, ale třeba taky na tašku s herním notebookem, se kterou už netrpělivě vyrážíte ke stejně nadšenému spoluhráči.

Pořádáte legendární LAN party? Placky s herní tématikou můžou skvěle suplovat jmenovky jednotlivých pařmenů a pařmenek. Jednoduše je rozmístěte k herním stolům a počkejte si, až najdou svého majitele. Pokud hodláte placky využít jako jmenovky, v našem jednoduchém a nesmírně intuitivním konfigurátoru vyberte možnost „Vložení seznamu jmen“, na základě kterého se vytvoří jedna originální placka pro každého pařmena.

Nesmrtelné herní hlášky, které vás dostanou

A co na takovou originální placku umístit? Kromě loga hry nebo oblíbené herní postavy třeba legendární herní hlášku nebo citát z oblíbené gamesky. Hledáte inspiraci? Nehledejte! Našli jsme ji za vás:

Mohlo by vás zajímat: Od nápadu až na kabelku: Takhle se psal příběh našich placek

Jak si originální placky navrhnout?

Postup je nesmírně jednoduchý, intuitivní a nezabere vám víc než několik minut. Vlastně jen stačí otevřít náš praktický konfigurátor, zvolit průměr placky, barevnost pozadí, doplnit text, případně seznam jmen, vložit obrázek nebo vlastní návrh v PDF (návod, jak na to, najdete tady), překontrolovat výsledný návrh a zvolit počet kusů, od něhož se následně odvíjí výsledná cena. Pamatujte, že čím víc placek si u nás necháte vyrobit, tím nižší jejich cena bude. Ke každé objednávce navíc vždycky přihodíme pár kousků navíc.

A za jak dlouho se na svoje originální herní doplňky můžete těšit? Objednávky standardně vyřizujeme bez zbytečného odkladu. Zpravidla nám ale výroba placek zabere okolo dvou až čtyř dnů. Pokud na ně doopravdy spěcháte, zvolte expresní výrobu, díky které můžeme placky vyrobit ještě tentýž den! Máte pro nás tipy na vylepšení nebo další dotazy? Neváhejte nám napsat, nebo klidně zavolejte!

Zdroj obrázku: Pexels.com/@Lucie Liz


11. 8. 2022