Doprava a platba


Doprava

Doporučená zásilka - Česká pošta doručí Vaší zásilku do třech dnů po celé ČR.

Dopravné bez dobírky 50 Kč
Dopravné s dobírkou 50 Kč + 40 Kč (90 Kč)

Balíček do ruky - Česká pošta doručí Vaší zásilku do dvou pracovních dnů po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

Dopravné bez dobírky 95 Kč
Dopravné s dobírkou 95 Kč + 40 Kč (135 Kč)

Kurýr DPD - Kurýr DPD doručí Vaší zásilku do dvou pracovních dnů po celé ČR. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS s číslem balíku. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte email.

Dopravné bez dobírky 95 Kč
Dopravné s dobírkou 95 Kč + 30 Kč (125 Kč)

EMS - Garantované doručení Českou poštou do 14:00 druhého dne, ideální způsob dopravy, pokud potřebuje mít zásilku co nejdříve u sebe.

Dopravné bez dobírky 150 Kč
Dopravné s dobírkou 150 Kč + 40 Kč (190 Kč)

Osobní odběr v Brně - Vyzvednutí na našem výdejním místě zdarma (Cukrárna Tři Ocásci, Gorkého 39, Brno). Platba na místě v hotovosti, nelze platit kartou.

Osobní odběr přes Zásilkovnu - Objednané zboží si můžete vyzvednout na libovolné pobočce Zásilkovny. Při předání zásilky na Zásilkovnu Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS s číslem zásilky. Číslo je nutné předložit při vydání zásilky.

Dopravné bez dobírky 59 Kč
Dopravné s dobírkou 59 Kč + 15 Kč (74 Kč)

Platba

Převod na účet - Bankovní převod na náš účet 2200672003/2010 vedený u FIO banky. U klientů FIO banky je převod okamžitý, u klientů ostatních bank trvá převod 1-2 pracovní dny.

Platba kreditní kartou - Okamžitá platba kreditní kartou přes společnost GoPay. Platba je připsána na účet okamžitě. Kreditní kartou se dá také zaplatit na některých výdejních místech Zásilkovny.

Dobírka - Platba při převzetí zboží od kurýra DPD či České Pošty.

Hotově - Platba při převzetí zboží na výdejních místech Zásilkovna či Cukrárna Tři Ocásci v Brně.


Na faktury padnou tuny papíru! Proto je posíláme v elektronické podobě. Pokud byste potřebovali fakturu vytisknout a přiložit, napište nám na chci@udelejsiplacku.czDoba dodání

Na výrobu si vyhrazujeme maximálně 5 pracovních dní ode dne přijetí. Pokud je objednávka přijata po 15:00, počítá se jako den přijetí následující pracovní den.

Expresní dodání - Garantována výrobní lhůta do 24 hodin. Příplatek 95 Kč + 10 % z celkové ceny. Zakázku je nutno zadat do 13:00 pracovního dne. U objednávek nad 500 kusů nás prosím předem kontaktujte.

Pokud byste potřebovali objednávku vyrobit dříve, napište nám to buď do poznámky nebo na email chci@udelejsiplacku.cz a my se Vám pokusíme vyjít vstříc.