Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Placky k propagaci

Placky, magnetky, otvíráky, klíčenky, zrcátka… Dělejte si reklamu jinak než ostatní. Buďte originální a navrhněte si vlastní motiv, kterým se chcete prezentovat.

Placky na památku

Reklamní předměty

Dejte si vyrobit stylové placky a dělejte si reklamu šikovněji než vaše konkurence.
Lidé raději nosí placky, než letáčky.

Placky na památku

Suvenýry

Chcete prodávat předměty s motivem vašeho městečka, hradu nebo jiných památek z vašeho okolí? Dejte si je vyrobit u nás přesně podle vašich představ. Například formou fotomagnetek nebo odznaků, které si turisti mohou připnout na batoh.

Placky na památku

Merchandise

Máte kapelu nebo nějaký projekt s vlastní značkou, kterou by lidé chtěli podpořit a šířit dál? Zkuste jim nabídnout placky s unikátním motivem, které mohou nosit všude sebou.

Placky na památku

Propagace názorů

Nestydíš se za svoje názory, ba naopak chceš, aby o nich všichni věděli? Řekni to odznaky. Můžeš si vytvářet libovolné sady a připnout si jich na cokoliv.

Placky na památku

Propagace komunity

Vedete skupinu lidí, které pojí společná snaha či názor? Dejte si vyrobit předměty, které to řeknou za vás kamkoliv přijdete. Získejte tak formu propagace a možná i nějaké nové členy.

Placky na památku

Promo pro události

Organizujete událost a chcete, aby o ní vědělo co nejvíce lidí? Anebo chcete dát účastníkům malý dárek, který bude zároveň dělat reklamu budoucímu ročníku? Zkuste to pomocí odznaků s hezkým motivem v tématu vaší události.

Chci placky k propagaci

Na co ještě využít placky?