Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Filmoví fandové, zbystřete! Tyhle placky vás dostanou

Filmoví fandové, zbystřete! Tyhle placky vás dostanou

Že si nedovedete představit Vánoce bez oblíbených Pelíšků a dialogy z Harryho Pottera znáte nazpaměť? Hlášky z trilogie Slunce seno si vybavíte klidně i o půlnoci a maraton Hvězdných válek je u vás na pravidelném pořádku? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli „ano“, máme pro vás jeden netradiční tip, jak dát o své filmové vášni vědět širokému okolí!

Oním tipem jsou originální placky z naší výroby, které si sami navrhnete pomocí intuitivního a nesmírně jednoduchého konfigurátoru. Umístit na ně můžete nejen oblíbené hlášky, ale taky nejrůznější úryvky nebo kousky scén, případně svoje oblíbené hrdiny. Zaujme vás placka s nesmrtelnou hláškou lva Alexe „Nečum, Mičudo“ nebo dáte přednost tradiční větě: „Kde udělali soudruzi z NDR chybu?“

Nesmrtelná klasika z českého zlatého fondu

Patříte mezi milovníky tradičních českých a slovenských filmových klenotů? Pak nezapomeňte na placku vyvedenou ve vašich oblíbených barvách doplnit třeba hlášky:

Mohlo by vás zajímat: Super dárek z dovolené? Originální placka!

Světové legendy, které neomrzí

Že vás česká klasika zrovna dvakrát nebere? Pak si u nás nechte vyrobit placku, která ostatním hned prozradí, za jaký tým kopete. Objeví se na ní velké červenožluté S, které hrdě nosí na hrudi Superman? Nebo dáte přednost zlatému Prstenu moci, bradavickému erbu, či obroučkovým brýlím a nachové jizvě? Aby byla placka opravdu originální, připojujeme pár tipů na super hlášky:

Od nápadu až na kabelku: Takhle se psal příběh našich placek

Proč filmové placky zrovna od nás?

 

Veškeré placky a další upomínkové předměty (například zrcátka, otvíráky, klíčenky, medaile apod.) vyrábíme ručně a pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Proto máte jistotu, že vám budou vlastnoručně navržené originální placky dělat radost dlouhou dobu.

Samotný proces výroby našich placek pak spočívá v tisku motivu na kvalitní fotopapír, s čímž nám pomáhají kvalitní inkoustové tiskárny. Ve chvíli, kdy jsou placky hotové, projdou důkladnou kontrolou, během které zjišťujeme, zda je placka správně a kvalitně vyrobená.

A za jak dlouho se můžete na svoji vlastnoručně navrženou placku těšit? Běžná doba výroby se standardně pohybuje okolo dvou až čtyř dnů. Pokud ale na filmový doplněk opravdu spěcháte, zvolte expresní výrobu, díky které můžeme placky vyrobit ještě tentýž den!

Máte nějaké dotazy nebo potřebujte poradit?
Neváhejte nám napsat nebo zavolat!

 

„Zdroj obrázku: Pexels.com/@ JESHOOTS.com


12. 4. 2022