Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Super dárek z dovolené? Originální placka!

Super dárek z dovolené? Originální placka!

Chystáte se na vysněnou a zaslouženou dovolenou? Pak máte určitě velké plány a ještě větší očekávání. Pár dnů nebo týdnů volna na horách, či u moře je skvělou příležitostí, jak dobít baterky, poznat nové tradice, kultury, přátele a místa, o kterých se vám možná ani nesnilo. Co si z takové dovolené přivézt? Kromě tradičních suvenýrů i jeden, který vám bude dny volna připomínat klidně po zbytek roku.

Originální placka jako dokonalá připomínka

Asi neexistuje nikdo, kdo by na dovolené nepořídil stovky fotografií. Určitě nám ale dáte za pravdu, že fotky v mobilu nebo albu poměrně brzy „zapadnou“. Pokud nepatříte mezi nadšence do fotoknih, pak pořízené fotografie upadnou v zapomnění poměrně brzy po návratu zpátky do rodné domoviny. Co s tím?

Naštěstí existuje způsob, jak jim vdechnout život a proměnit je v dokonalý dárek, dekoraci nebo módní doplněk. Na mysli máme samozřejmě originální placky, které si u nás můžete nechat vyrobit na základě pořízených fotografií. Když je doplníte o vtipný citát, mini mapku nebo třeba název destinace, můžou být skvělou připomínkou pro celou rodinu.

5 důvodů, proč si nechat vyrobit dovolenkové placky u nás:

  1. Naše ručně vyráběné placky jsou cenově dostupné. Jejich cena začíná na 37 korunách za kus a v případě větší objednávky je ještě o několik korun nižší.
  2. Pro výrobu našich placek používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, které se vyznačují dlouhou životností a odolností vůči mechanickému poškození.
  3. Originální placku si snadno navrhnete bez toho, abyste museli někam fyzicky docházet. Náš intuitivní online konfigurátor vás celým procesem provede pěkně krok po kroku.
  4. Zvolit si můžete různé průměry placek. Ty menší mohou sloužit jako decentní doplněk, který snadno připnete třeba na kšiltovku nebo kabelku. Na ty větší umístíte více informací a suplovat můžou třeba jmenovky na stůl nebo dárkové balíčky.
  5. Jde o nadčasový a originální dárek, který se jen tak neokouká. Navíc ho vyrábíme bez zbytečných průtahů a uděláme všechno pro to, aby u vás během několika mála dnů.

Náš tip: Kromě placek si u nás můžete nechat vyrobit také další fotodárky v podobě klíčenek, magnetek, zrcátek, otvíráků a dalších originálních doplňků.

Zapojte kreativitu a důvtip

A jak by mohla taková originální dovolenková placka vypadat? Kromě oblíbené fotografie a názvu místa, kde jste dovolenou strávili, ji můžete doplnit taky o vtipné motto nebo oblíbený citát. V takovém případě ale volte minimálně průměry 37 mm, ať je text na placce pěkně čitelný a viditelný. Pokud nevíte, čím placku ozvláštnit, máme pro vás několik mouder:

Přečtěte si také: Od nápadu až na kabelku: Takhle se psal příběh našich placek

Skvělá připomínka i dárek pro nejbližší

A jak takovou dovolenkovou placku vlastně v reálu využít? Sloužit může jako praktický módní doplněk, který si připnete na kabelku, kšiltovku, za pásek nebo na tričko. Proměnit ji můžete i v originální dárek pro ty, kteří se společně s vámi dovolené zúčastnili, případně ji darovat babičkám, dědečkům nebo kamarádkám a nalákat je tak na příští dovolenou, kterou strávíte společně. Pokud z dovolenkové destinace přivážíte další suvenýry, může placka suplovat jmenovku, kterou balíček se suvenýry označíte.

Zajímá vás o našich plackách více? Napište nám nebo nás sledujte na sociálních sítích. A pokud máte v hlavě skvělý nápad, který plánujete proměnit ve skutečnost, zkuste to přes náš intuitivní konfigurátor

„Zdroj obrázku: Pexels.com/@Adam Kontor

 


23. 1. 2022