Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Chcete si u nás nechat vyrobit placku? Poradíme, jak na to!

Chcete si u nás nechat vyrobit placku? Poradíme, jak na to!

Tušili jste, že placky jsou tady s námi už více než 125 let? Jejich podoba se sice v průběhu let proměňovala a zdokonalovala, stále ale jde o oblíbený módní doplněk i nezbytný propagační předmět s širokým spektrem využití. Plánujete si u nás nechat vyrobit originální a vlastnoručně navrženou placku? Poradíme, jak na to a přidáme i pár praktických tipů!

5 důvodů, proč chtít placky zrovna od nás:

 1. Placku si sami navrhnete pomocí našeho intuitivního konfigurátoru
 2. Milá pozornost je zároveň cenově dostupnou maličkostí, která nezruinuje váš domácí rozpočet
 3. K výrobě používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, které vás překvapí nejen svým vzhledem, ale zejména životností
 4. Při výrobě dbáme na maximální pečlivost a preciznost
 5. Originální dárek, který se neokouká, vyrábíme bez zbytečných průtahů a uděláme všechno pro to, aby u vás byl co nejdřív

10 příležitostí, kdy je originální placka ideálním dárkem

Nechte se inspirovat nebo realizujte vlastní nápad

Zatoužili jste po originální placce? Skvělé! Pokud zatím nemáte vlastní představy, nechte se inspirovat plackami, které jsme vyrobili pro jiné zákazníky. K dispozici je třeba obsáhlá kategorie svatebních placek a odznáčků, které mohou nahradit klasické vývazky nebo sloužit jako jmenovky na svatební tabuli.

Inspirovat se můžete i v kategorii propagačních předmětů, která zahrnuje oficiální merchandise kapel, klasické reklamní maličkosti, ale třeba i placky propagující názor jednotlivce či skupiny nebo odznáčky, které můžete dost dobře použít jako originální suvenýr.

Chcete dělat radost? Mrkněte do související kategorie nebo darujte svým nejbližším originální placku jako připomínku důležitého životního milníku nebo významné události. Máte o placce originální představy? Není nic lehčího, než se vrhnout na její tvorbu!

Vyrobte si originální placky v 10 jednoduchých krocích:

 

 1. Jako první klikněte na slovní spojení „Chci vlastní motiv“ a v levém horním rohu vedle nápisu „Chci si navrhnout“ zvolte typ výrobku, který si u nás plánujete nechat vyrobit. K dispozici jsou nejen placky, ale taky magnetky, klíčenky, otvíráky, piny s motýlkem nebo zrcátka.

 2. Pokud jste vybrali možnost placky, navrhněte si jejich velikost. Tu je potřeba zvolit s ohledem na to, jakou funkci bude placka plnit a co všechno na ní hodláte umístit. Pokud potřebujete placku doplnit o více informací, volte větší průměry (minimálně 37 mm). V případě, že má placka sloužit jako decentní doplněk, vsaďte na menší rozměr (asi 25 – 32 mm).

 3. Dalším krokem je výběr barevného pozadí placky. Netrefili jsme se vám vzorníkem do vkusu? Jednoduše zvolte tlačítko „+“ a konkrétní barvu zadejte pomocí RGB kódu. Pro výběr konkrétní barvy můžete použít praktickou pomůcku z téhle stránky.

 4. Nyní už pokračujte k nahrání vlastního motivu nebo obrázku z počítače či internetu. Motiv si ale též můžete jednoduše připravit sami ve formátu PDF. Instrukce pro formátování dokumentu a nahrání najdete po stisknutí odpovídajícího tlačítka (Manuál pro přípravu PDF).

 5. Vložili jste fotku, motiv nebo obrázek? Doplňte placku o originální text! V tomhle kroku si jednoduše navolíte nejen jeho velikost, ale též zakřivení, vrstvení, zarovnání a font.

 6. Pokud hodláte placky využít jako jmenovky, vyberte možnost „Vložení seznamu jmen“, na základě které se vytvoří jedna originální placka pro každé jméno.

 7. Blížíme se ke zdárnému konci! Jste se svou plackou spokojeni? Navolte si počet kusů, které nám pošlete do výroby, a zkontroluje výslednou cenu zakázky.

 8. Pokud si s něčím nevíte rady, klikněte na poslední tlačítko „Pomoc“, kde najdete odpovědi na nejčastější dotazy, případně telefon nebo e-mailovou adresu, prostřednictví které se budeme snažit vyřešit i ty nejzapeklitější dotazy a problémy.

 9. Pokud je vše v pořádku, zadejte objednávku do výroby a začněte se těšit na výsledek!

 10. Za jak dlouho zvládneme placky vyrobit? Pokud na ně opravdu spěcháte, zvolte expresní výrobu, díky které můžeme placky vyrobit ještě tentýž den. Běžná doba výroby se ale standardně pohybuje okolo dvou až čtyř dnů.

Máte něco na srdci? Jsme na příjmu!

Potřebujete se ohledně výroby placek na cokoli zeptat? Nebo pro nás máte super tip na vylepšení našeho konfigurátoru či webu? Neváhejte nám napsat na mail chci@udelejsiplacku.cz. Od 9. do 17. jsme pro vás taky na telefonní lince +420 792 230 462, kde rádi pomůžeme nejen se samotnou výrobou originálního dárku nebo propagačního předmětu, ale i veškerými dotazy, které si pro nás připravíte.

 

„Zdroj obrázku: freepik.com/@rawpixel-com“


19. 9. 2021