Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Placky a dětské tábory: Proměňte je v odměnu nebo výhru

Placky a dětské tábory: Proměňte je v odměnu nebo výhru

Spousta z nás má dětství spojeno s tábořením. A je úplně jedno, jestli se tyhle milé vzpomínky týkají nějakého spolku nebo rodinných výletů. Obliba tábornictví je u nás zkrátka notně rozšířená a i v dnešní době existuje řada organizací, které pro děti různého věku připravují řadu kreativních a sportovních činností.

Jedním ze způsobů, jak děti motivovat k ještě lepším výkonům, nebo je odpovídajícím způsobem odměnit, jsou i originální a vlastnoručně navržené placky. Jak je můžete na táborech uplatnit? Máme pro vás několik tipů a nápadů!

Proč právě placky od nás?

  1. Snadno si navrhnete originální placku přesně dle potřeb nebo zaměření tábora
  2. Nemáte konkrétní představu? Inspirujte se!
  3. Placku si předpřipravíte pomocí našeho intuitivního konfigurátoru
  4. Protože placky a další dárkové předměty vyrábíme pouze z těch nejkvalitnějších materiálů, máte jistotu, že budou dělat radost opravdu dlouho
  5. Jedná se o cenově dostupné maličkosti, které rozhodně nevysají připravený budget

Kde najdou placky uplatnění?

Originální placky, které si navrhnete přesně dle potřeb a preferencí tábora, mohou sloužit nejen jako upomínkové předměty, ale též jako výhry v nejrůznějších soutěžích, jmenovky nebo je můžete využít k označení jednotlivých stanovišť. I tady samozřejmě platí, že fantazii se meze nekladou. Jak využít placky v praxi? Máme pro vás pár tipů!

Přečtěte si taky: 10 příležitostí, kdy je originální placka ideálním dárkem

Jak táborové placky navrhnout?
Táborové placky jednoduše navrhnete pomocí našeho intuitivního konfigurátoru, kterým jsme vás pěkně krok po kroku provedli v jednom z předchozích článků. Hned v úvodu ale myslete na to, jakou funkci bude konkrétní placka plnit. Podle toho následně zvolte její velikost.

Pokud chcete na odznáček umístit více textu nebo informací, volte větší průměry (minimálně 37 mm). V případě, že má placka sloužit jako decentní doplněk nebo upomínková maličkost, vsaďte na menší rozměr (asi 25 – 32 mm).

A praktický tip závěrem: Pokud potřebujete navrhnout pro každou placku jiný údaj, snadno ho do našeho konfigurátoru zadáte pomocí seznamu jmen. Tato možnost na vás čeká v sekci „Vlastní text“.

Máte nějaké dotazy nebo potřebujte poradit? Neváhejte nám napsat nebo zavolat!

 

 

„Zdroj obrázku: freepik.com/@rawpixel“

 


17. 10. 2021