Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Placka jako odměna za nákup?

Placka jako odměna za nákup?

Ačkoliv se nákupy přesouvají stále častěji do online prostředí, na kamenné prodejny značná část zákazníků ani přesto nezanevřela. Pokud máte na starosti propagaci a marketing konkrétní prodejny nebo třeba značky či produktu, máme pro vás tip, jak nákup zákazníkům ještě více zatraktivnit.

Tak „trochu“ jiný propagační předmět

Asi se shodneme na tom, že letáčky už v dnešní době příliš „nefrčí“. Značná část spotřebitelů si dokonce nepřeje, aby končily v jejich schránkách, případně je obratem vyhazuje. Jak ale budoucí zákazníky zaujmout hravou a nenásilnou formou? Třeba originální plackou z naší výroby!

10 důvodů, proč jsou naše placky ideálním propagačním předmětem:

  1. Cenově dostupný propagační předmět, který si sami navrhnete pomocí našeho intuitivního konfigurátoru

  2. Čím více kusů placek si u nás necháte vyrobit, tím více ušetříte

  3. Vždycky vám přihodíme pár kousků placek navíc

  4. Cena našich placek u větších nákladů začíná na 8 korunách za kus

  5. Placky ručně vyrábíme a výsledek vždy důkladně kontrolujeme a přepočítáváme

  6. Zákazníci budou věnovat pozornost placce spíš, než obyčejnému papírovému letáčku

  7. Vyrobíme pro vás větší i menší průměry placek

  8. Motivy tiskneme na kvalitní fotopapír, s čímž nám pomáhají inkoustové tiskárny

  9. S kvalitními materiály jde ruku v ruce dlouhá životnost placek

  10. Originální propagační předmět, který se neokouká, vyrábíme bez zbytečných průtahů a uděláme všechno pro to, aby u vás byl co nejdříve

Mohlo by vás zajímat: Plánujete festival? Propagujte ho také originální plackou!

Proměňte placky v odměnu nebo sběratelskou raritu

A jak využít vlastnoručně navržené placky v praxi? Kromě toho, že je můžete věnovat zákazníkům jako poděkování za provedený nákup, snadno je proměníte také v žádaný sběratelský předmět nebo slevový kupón. Jakmile spotřebitelé nasbírají potřebný počet kupónů=placek, v rámci věrnostního programu je čeká další dárek v podobě slevy nebo produktu zdarma.

Pokud chcete z propagačních placek udělat ještě zajímavější produkt, nechte vyrobit pouze limitovaný počet kusů a placky proměňte v žádaný sběratelský kousek. Vaši zákazníci mohou sbírat placky, které mapují historii firmy nebo její největší úspěchy, či vývoj produktu, na jehož výrobu se firma zaměřuje.

Zabýváte-li se prodejem dětského zboží a sortimentu, lze placky proměnit v herní prvky, které pobaví velké i malé. Co takhle nechat si u nás vyrobit originální pexeso s logem firmy? Za každý nákup pak zákazníka odměníte jedním kouskem.

Uspořádat můžete i nejrůznější soutěže, ve kterých budou hrát vaše propagační placky stěžejní roli. Fantazii se ani v téhle oblasti zkrátka meze nekladou. Tak co, necháte se inspirovat?

Přečtěte si také: Chcete si u nás nechat vyrobit placku? Poradíme, jak na to!

Jak si u nás nechat vyrobit originální propagační placky?

Pár praktických informací závěrem

Určitě vás bude zajímat, za jak dlouho dokážeme placky vyrobit. Pokud na ně opravdu spěcháte, zvolte expresní výrobu, díky které můžeme placky vyrobit ještě tentýž den. Běžná doba výroby se ale standardně pohybuje okolo dvou až čtyř dnů. Pokud si s něčím nevíte rady, nebojte se nám napsat nebo zavolat. Rádi vám poradíme nejen se samotným návrhem placky, ale také s čímkoliv dalším! Tak co? Plácneme si?„Zdroj obrázku: freepik.com/@senivpetro
23. 2. 2024