Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Mějte milovaného mazlíčka neustále při sobě

Mějte milovaného mazlíčka neustále při sobě

Češi milují domácí mazlíčky. Pravidelně to dokazují statistiky a počty chovaných psů a zvířat v tuzemských domácnostech. V České republice má podle průzkumu doma nějakého zvířecího miláčka více než polovina domácností. Necelá polovina z nich, tedy zhruba dva miliony domácností, vlastní alespoň jednoho psa, necelých jeden a půl milionu pak kočku. Pokud se řadíte mezi hrdé majitele chlupatých mazlíčků, máme pro vás tip, jak je mít neustále u sebe.

S mazlíčkem na každém kroku

Ať už se díváte do smutných psích očí každé ráno před odchodem do práce nebo reagujete na typický uražený kočičí výraz při odletu na vytouženou dovolenou, určitě přemýšlíte, jak mít svého chlupáče neustále u sebe. A to klidně i desítky či stovky kilometrů od místa, kde se váš mazlík právě nachází. Pokud nechcete sahat k trvalému řešení třeba v podobě tetování, mohla by vás zaujmout možnost originálních placek se zvířecím motivem, které si u nás snadno navrhnete pomocí praktického a intuitivního konfigurátoru.

Oblíbená fotka i výročí „přinesenin“

Taková placka, pro jejíž výběr používáme jen ty nejkvalitnější materiály, je skvělým doplňkem a zároveň připomínkou vylomenin stávajícího mazlíčka i společně strávených let toho, který vás bohužel již opustil. Připnout ji snadno můžete na tašku, kabelku, tričko nebo třeba opasek, či kšiltovku. Opatřit ji můžete nejen samotnou fotografií vašeho chlupatého mazlíčka, ale třeba taky datem jeho narozenin nebo přinesenin (v případě pejsků z útulku nebo chlupáčků zachráněných z venku).

Originalitě a fantazii se meze nekladou

 

Kromě fotky vašeho mazlíčka můžete placku (ideálně tu s větším průměrem 37 mm) opatřit vtipným i dojemným citátem, oblíbenou hláškou z kultovního filmu nebo jakýmkoli dalším textem, který si s mazlíčkem spojujete. Zároveň můžete plackou vyjádřit svůj názor nebo pobavit okolí. Tady je pár tipů na texty, kterými takovou „zvířecí placku“ ozvláštnit:

Jak na dokonalou vzpomínku?

Ať už toužíte mít svého mazlíčka neustále při sobě nebo si chcete originální plackou připomenout společně strávená léta, máme pro vás jednoduchý tip, jak si takovou placku snadno vyrobit. To vše samozřejmě online a z pohodlí vašeho domova.

  1. Pomocí našeho praktického a intuitivního konfigurátoru si navrhnete velikost placky
  2. V dalším kroku si vyberete její barevné pozadí (pokud si nevyberete z doporučených barev, navrhněte si vlastní pomocí kódu z tabulky tady)
  3. Pokud má být součástí placky fotografie nebo vlastnoručně navržený obrázek, přidejte ho v dalším kroku (tady je manuál pro přípravu PDF).
  4. Doplňte text, který bude součástí placky
  5. V posledním kroku navolte počet kusů, zkontrolujte výslednou cenu objednávky a pošlete ji k nám do výroby

Za jak dlouho se můžete z originální placky těšit? Běžná doba výroby se standardně pohybuje okolo dvou až čtyř dnů. Pokud na placku opravdu spěcháte, zvolte expresní výrobu, díky které můžeme placky vyrobit ještě tentýž den.

„Zdroj obrázku: freepik.com/@ senivpetro“


26. 12. 2021