Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Letáčky už nefrčí! Poděkujte klientům originální plackou

Letáčky už nefrčí! Poděkujte klientům originální plackou

Letáčky už nefrčí!

Poděkujte svým klientům originální plackouMódní doplněk, nezbytná součást hudebních kapel a festivalů nebo roztomilá připomínka významného dne, či události. Co spojuje výše uvedené? Nepochybně originální placky z naší dílny! Jejich potenciál je ale přece jen mnohem větší. A využijete ho třeba i v komerční oblasti. Pokud chcete klienty oslovit netradičním způsobem nebo jim poděkovat jinak, než klasickou papírovou kartičkou, či letáčkem, jděte na to „od lesa“ a klidně ve společnosti našich placek!

Dostupný propagační prvek, který klienti milují

Historie placek je stará skoro 130 let. Vůbec první buttonky totiž spatřily světlo světla přesně 21. července 1896. Ačkoli s těmi dnešními, které vyrábíme ručně z těch nejkvalitnějších a odolných materiálů, neměly ty původní látkové mnoho společného, jejich prestiž ani v dnešní době neopadá a mezi lidmi jsou skvěle přijímány.

Navíc jde o cenově dostupný a originální propagační prvek, který si u nás můžete nechat vyrobit přesně podle vlastních představ. Čím více placek u nás objednáte, tím nižší bude výsledná cena přepočtená za jeden kus. Kupříkladu u nákladu v podobě dvou set kusů, zaplatíte za jednu placku 15,33 korun. A to je určitě částka, která váš podnik nepoloží na lopatky. Ba právě naopak! S pomocí praktických placek uděláte reklamu šikovněji než konkurence.

Proč propagační placky právě od nás?

  1. Placku si sami navrhnete pomocí našeho intuitivního konfigurátoru

  2. K výrobě placek používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, které vás překvapí nejen svým vzhledem, ale zejména dlouhou životností

  3. Při výrobě dbáme na maximální pečlivost a preciznost. Počet i kvalitu placek osobně a ručně kontrolujeme

  4. Originální propagační předmět, který se jen tak neokouká, vyrábíme bez zbytečných průtahů a uděláme všechno pro to, aby u vás byl co nejdřív

  5. Čím více placek objednáte, tím vyšší slevu od nás máte! Ke každé objednávce navíc vždycky přihodíme pár kousků navíc.

Placky jako propagační předměty se vám snadno přizpůsobí

V rámci zmíněného konfigurátoru si můžete originální placku sami navrhnout, ale také ji přizpůsobit brandingu nebo grafickému vizuálu firmy, případně akci, kterou hodláte propagovat. K dispozici jsou buttonky s většími i menšími průměry (od 25 do 75 milimetrů), u kterých snadno nastavíte nejen barvu (tabulku jednotlivých kódů najdete třeba tady), pozadí, ale také font vlastního textu nebo třeba logo, či obrázek, který bude placku zdobit.

Chcete si u nás nechat vyrobit placku? Poradíme, jak na to!

Za jak dlouho budou placky u vás?

Objednávky standardně vyřizujeme bez zbytečného odkladu. Zpravidla nám ale výroba placek zabere okolo dvou až čtyř dnů. Pokud na propagační předměty doopravdy spěcháte, zvolte expresní výrobu, díky které můžeme placky vyrobit ještě tentýž den!

V případě, že si s něčím nevíte rady, v rámci našeho intuitivního konfigurátoru klikněte na poslední tlačítko „Pomoc“, kde najdete odpovědi na nejčastější dotazy, případně telefon nebo e-mailovou adresu, prostřednictví které se budeme snažit vyřešit i ty nejzapeklitější dotazy a problémy.

Na závěr ještě doplníme, že kromě klasických buttonků si u nás můžete nechat vyrobit také zrcátka, otvíráky, magnetky, klíčenky nebo třeba medaile. Fantazii se meze nekladou a obyčejné papírové letáčky už dávno nefrčí. Naskočte proto společně s námi na moderní vlnu a překvapte klienty i významné obchodní partnery netradičním dárkem!

Máte nějaké dotazy nebo potřebujte poradit?
Neváhejte nám napsat nebo zavolat!„Zdroj obrázku: Pexels.com/@Fauxels
2. 2. 2024