Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Trendy ve světě placek pro rok 2021: Co letos (po)frčí?

Trendy ve světě placek pro rok 2021: Co letos (po)frčí?

Trendy hýbou světem. A to, ať už se nám to líbí, nebo ne. Pronikají do módního i bytového průmyslu, nevyhýbají se svatebním oslavám nebo třeba oblíbeným „baby showers“. Co to znamená pro svět placek? Že ani ten nemůže zůstat pozadu! Jaké placky letos frčí? Připravili jsme pro vás malý přehled.

5 důvodů, proč je placka super maličkostí:

  1. Originální dárek za pár korun
  2. Možnost individuálního návrhunašem konfigurátoru
  3. Personalizovaná maličkost od srdce
  4. Široké spektrum využití (rozlučky se svobodou, svatby, maturity, narozeniny apod.)
  5. Praktický a nadčasový módní doplněk

Fantazii se meze nekladou

Při navrhování originálních placek (a dalších personalizovaných maličkostí) je vám k dispozici náš intuitivní konfigurátor, který vás provede celým procesem během několika mála chvilek. Nastavit si můžete nejen velikost výsledné placky, ale taky její grafické ztvárnění včetně barev, pozadí, textu nebo fotky.

Jaké trendy letos (po)frčí? Třeba tyhle:

Suchý únor

Tahle ryze česká (a od roku 2021 dokonce i slovenská) akce, je osvětovou kampaní podporující abstinenci. Kampaň vyzývá zájemce k odepření si alkoholických nápojů po dobu celého únorového měsíce. Pokud jste letošní „suchý únor“ nestihli, vybavte se praktickou plackou pro ten nadcházející a dejte okolí vědět, že alkohol k životu nepotřebujete!

Den otců/matek

Udělat radost mamince nebo tatínkovi milou drobností? Proč ne! A třeba zrovna u příležitosti jejich oficiálního svátku. Den matek sice už máme za sebou (letos připadl na 9. května), nechat si vyrobit placku na Den otců (20. června) ale pořád ještě stíháte! Placku doplňte o společnou fotografii, oblíbený citát nebo hlášku z filmu.

Svatby

Nutno uznat, že svatební placky obecně nejsou vázané na konkrétní rok, ale spíš roční období. Nejvíce svateb probíhá standardně od jara do podzimu. Pokud se proto chystáte na svatbu jako budoucí novomanželé nebo hosté, o svatebních plackách se vyplatí zauvažovat. Drobná maličkost může nahradit zmíněné jmenovky, tradiční, a tak trochu nudné, vývazky, nebo ji můžete hostům věnovat na památku jako odměnu za účast ve svatebních hrách.

Covid, očkování a podpora zdravotníků

Ať se nám to líbí nebo ne, covid do našich životů zasáhl víc, než by nám bylo příjemné. Téma se samozřejmě nevyhýbá ani našemu světu placek. U příležitosti podpory zdravotníků jsme pro vás nechali vyrobit limitovanou edici placek, prostřednictvím kterých vyjádříte podporu těm nejdůležitějším. Vlastnoručně navrženou plackou ale můžete vyjádřit taky svůj přístup k očkování nebo pandemii, která na pár měsíců prakticky zastavila celý svět.

Maturity a státnice

Ačkoli byla školní docházka dětí a studentů v posledních měsících všelijaká, placky s tematickým motivem si tihle dříči nepochybně zasloužili. Originální doplňky pro stužkovací nebo maturitní večírky jsou skvělou připomínkou společných let strávených v jedné lavici a mladém kolektivu.

Prague pride a podpora sexuálních menšin

Pokud to současná situace dovolí, začátkem srpna by měl opět proběhnout známý pražský festival, zaměřený na gay, lesbickou, bisexuální a transgender tematiku. Ať už zvažujete účast, nebo jenom chcete sexuálním menšinám vyjádřit tolik potřebnou podporu, můžete to provést třeba pomocí pestrobarevné placky s originálním motivem.

Politika

Nebudeme debatovat o tom, jak společensky vhodné nebo nevhodné tohle téma je. Pravdou zůstává, že po tom všem, co se v minulých měsících a letech událo, se měsíc říjen ponese v duchu velkých očekávání, změn a politických debat. A jak lépe vyjádřit podporu vybrané straně nebo kandidátovi, než originální a vtipnou plackou?

Vousáči a Movember

Uznáváme – tohle téma se bude týkat především pánského osazenstva, které si zakládá na pořádném beardu. Přidejte se do klubu vousáčů třeba originální plackou nebo u příležitosti každoročně pořádané charitativní akce Movember, a vyjádřete podporu mužům, kteří se potýkají s rakovinou varlat nebo prostaty.

3 neprůstřelné důvody, proč potřebujete placky od nás:

 

  1. Pro výrobu placek používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, které jsou zárukou dlouhé životnosti
  2. Máte jistotu, že vám (nebo obdarovanému) bude placka dělat radost po mnoho dlouhých měsíců
  3. Originální dárek, který se neokouká, vyrábíme bez zbytečných průtahů a uděláme všechno pro to, aby u vás byl co nejdřív

Tak co, plácnete si s námi?

 

„Zdroj obrázku: Melinda Martin-Khan/unsplash.com“


23. 8. 2021