Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Rozlučka se svobodou? Máme pro vás tipy na netradiční placky

Rozlučka se svobodou? Máme pro vás tipy na netradiční placky

Asi se všichni shodneme na tom, že svatba je jedním z nejkouzelnějších a nejočekávanějších momentů v životě každého z nás. Samotnému obřadu a svatebnímu veselí ale předchází často taky rozlučka. Ať už zvolíte tzv. „svícu“, kdy se se svobodou budou loučit oba budoucí novomanželé dohromady nebo oddělené rozlučky ženicha a nevěsty, máme pro vás tip na netradiční doplněk, který tuhle akci vyladí k dokonalosti.

Dekorace, doplněk a skvělá připomínka

Pokud jste se rozhodli oslavit konec potenciální svobody společně, určitě budete přemýšlet, jak den s přáteli oživit a čím ho zpříjemnit. U příležitosti budoucí svatby existuje nespočet zábavných společenských a svatebních her, jejichž účastníky můžete motivovat rozdělením na týmy nevěsty a ženicha.

Jak ale na to, pokud nechcete přátele nebo rodinu „dekorovat“ obyčejnými papírky a spínacími špendlíky nebo lepicí páskou? Jednou z možných alternativ a zároveň zajímavou volbou jsou naše placky s originálními motivy, které si snadno vymyslíte nebo navrhnete přesně dle svých představ.

Placky navíc nemusí obsahovat jen strohé pojmenování týmu nevěsty/ženicha, sloužit mohou taky jako jmenovky nebo originální připomínky party, na kterou se jednoduše nezapomíná.

Rozlučka nevěsty

Při sestavování programu rozlučky pro nevěstu byste měli přihlédnout nejen k samotné osobnosti budoucí nevěsty, ale také k ročnímu období nebo termínu plánované svatby. Mezi oblíbené „rozlučkové aktivity“ patří plavby lodí, wellness, kosmetické a kadeřnické procedury, ale třeba i večery v barech, na diskotékách nebo divadlech. Pokud víte, že nevěsta není žádná puritánka, vezměte ji na originální pánskou show s vystoupeným a striptýzem.

A jak vyšperkovat tenhle party den k dokonalosti? Třeba zmíněnou originální plackou z naší výroby. Klasika v podobě „team nevěsty“ nenadchne, ale neurazí. Pokud ale chcete budoucí nevěstě darovat opravdu originální vzpomínkový předmět, navrhněte si placku pomocí našeho konfigurátoru v jejích oblíbených barvách a s neotřelým obrázkem nebo tématem:

Rozlučka ženicha


Miluje ženich adrenalin? Rychlou jízdu a zbraně? Nebo si naopak potrpí na kvalitní pití a dobré jídlo? I tady platí, že je potřeba rozlučku přizpůsobit osobnosti budoucího ženicha, ale taky jeho zájmům. Vyrazit můžete třeba na motokáry, paintball, akční únikovku nebo projížďku supersportem.

Den můžete zakončit ve whiskey baru nebo oblíbené restauraci. Pokud plánujete ženicha překvapit vymazleným striptýzem, bacha, ať ho neuvedete do zbytečných rozpaků nebo mu před svatbou pekelně nezavaříte. Ani v tomhle případě nezapomeňte viditelně označit ženicha a jeho tým. Tady je pár originálních tipů:

Plánujete rozlučku se svobodou nebo samotnou svatbu a chcete si u nás nechat vyrobit originální placky, které jsou skvělou připomínkou, originální jmenovkou i maličkostí pro budoucí svatebčany? Navrhněte si je v našem jednoduchém konfigurátoru nebo nás kontaktujte!

 

 

Zdroj, foto: pixabay.com/abdmmr


8. 4. 2022