Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Plánujete letos svatbu? Inspirujte se aktuálními trendy!

Plánujete letos svatbu? Inspirujte se aktuálními trendy!

Plánování svateb v minulých letech citelně poznamenala koronavirová pandemie. Pokud jste svatbu posunuli nebo naplánovali na tento rok, prozradíme, jaké trendy, barvy, materiály i tradice budou letos in! Nechte se inspirovat barevnými kombinacemi, netradičním řešením svatebních vývazků nebo jmenovek, či vtipnými motty a citáty, které svatbu vyšperkují k dokonalosti!

Svatby oznámené online a ve všední dny

Některé páry termín své svatby kvůli stále trvající pandemii přesouvaly do dalšího roku, a oblíbené páteční a sobotní termíny tak mohou být již nyní obsazené. V roce 2022 by proto mohlo být o něco obvyklejší, že se obřad bude konat v pracovní den – klidně ve středu nebo ve čtvrtek. Výhodou jsou nižší ceny pronájmů a ubytování i bohatá nabídka termínů.

Pandemie změnila i způsob oznamování velkého dne budoucích novomanželů. Zatímco dříve jsme si nedokázali představit svatbu bez oficiálního tištěného oznámení, dnes se tenhle dokument přesouvá spíše do online prostředí. Výhod má hned několik – nižší náklady, stejně jako ohleduplnost k životnímu prostředí a možnost měnit termín nebo místo bez dalších dodatečných výdajů.

Svatební barvy a materiály roku 2022  

Frustrace z toho, že mnoho nevěst muselo v posledních dvou letech zrušit z důvodu covidu svatbu, se do trendů propíše touhou po opulenci a objemu. V kurzu tak budou tylové volány, nabírané sukně, ale třeba i nesmrtelná krajka zdobená krystaly, flitry nebo perličkami. Prim hrají odstíny lomené bílé, nude, pudrové a ivory.

Co se týče materiálů, i tady bude opět patrný návrat ke kořenům a udržitelnosti. In budou přírodní materiály, květiny, dřevo a tzv. upcycling, pomocí kterého proměníte staré a nepoužívané věci v dokonalé svatební dekorace. Nebojte se ani netradičních doplňků, které vám můžou dost dobře suplovat naše placky. Jak je na svatbě využít?

Placka jako „must have“ každé svatby

Originální placky z naší dílny mohou dost dobře nahradit klasické svatební vývazky, které připnete na šaty a obleky svatebčanů. Použít je můžete též jako jmenovky na slavnostně prostřenou svatební tabuli nebo výhru v oblíbené svatební tombole či jiných hrách. Jsou také skvělou památkou na váš velký den pro všechny zúčastněné, kterým můžete jednu takovou placku připnout třeba k balíčku s koláčky, cukrovím nebo jinými drobnými dárečky.

Co by nemělo na svatební placce chybět?

Nepochybně datum svatby a minimálně iniciály svatebčanů. Pokud se rozhodnete pro placky o větších průměrech (ideálně 37 mm a více), můžete je doplnit o vtipné citáty nebo motta:

Kromě citátů a mott můžete svatební placky doplnit taky o kratší vtípky, a pokud patříte mezi milovníky filmových trháků nebo seriálových pecek, klidně symboly nebo hlášky z nich na svatební placku směle propašujte.

Originální svatební placky vyrobíte v 5 krocích

 

  1. Pomocí našeho praktického a intuitivního konfigurátoru si navrhnete velikost placky
  2. Vyberte si její barevné pozadí (nebo se nechte inspirovat tady)
  3. Pokud má být součástí placky fotografie nebo vlastnoručně navržený obrázek, přidejte ho v dalším kroku
  4. Doplňte text, případně zvolte možnost seznamu jmen (u placek, které budou suplovat vývazky nebo klasické jmenovky)
  5. Navolte počet kusů, zkontrolujte výslednou cenu objednávky a pošlete ji k nám do výroby

Za jak dlouho zvládneme placky vyrobit? Pokud na ně opravdu spěcháte, zvolte expresní výrobu, díky které můžeme placky vyrobit ještě tentýž den. Běžná doba výroby se ale standardně pohybuje okolo dvou až čtyř dnů. A nebojte, ke každé objednávce vám přihodíme ještě pár kousků placek navíc. Třeba na památku vašeho velkého dne…

„Zdroj obrázku: freepik.com/@ senivpetro“

 


9. 1. 2022