Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Vystupte z šedi a využívejte placky i u vás ve firmě

Vystupte z šedi a využívejte placky i u vás ve firmě

 

Ale jak být více vidět? Jak se odlišit od davu, kdy každý hned zkouší poslední technologické novinky a snaží se přiklonit algoritmy sociálních sítí na svou stranu? Univerzální odpověď nemáme, ale několik nápadů na zlepšováky, nebo spíše odlišováky, přinášíme v tomto články. A jak jinak, než vše točící se okolo placek.

Proč placky?

    • Jsou stále ještě neokoukané. Schválně, kolikrát jste je viděli na firemních akcích?
    • Kolegové i vaši zákazníci budou mít větší pocit sounáležitosti. Jsou součástí něčeho, někam patří.

Kampaně, jmenovky i dárky pro členy VIP klubů

Začneme nápady, které využije firma libovolného zaměření. Takovou drobnou změnou je například náhrada klasických papírových jmenovek se zapínacím špendlíkem za ty plackové. Napište jména všech kolegů a nechte si je vyrazit na odznaky v barvách vaší firmy.

Neomezujte se s jmenovkami pouze u vás v kancelářích. Využívejte je na veletrzích, kde vystavujete, na akcích, které pořádáte – například Dětské dny, setkání zákazníků, atd. Ale minimálně nechte placko-vizitku zhotovit pro paní recepční, která vítá vaše zákazníky.

VIP Fankluby, aneb zapálení fanoušci, jsou nejlepšími zákazníky. Můžete pro ně mít speciální akce, věrnostní kartičky anebo jim na akcích připravit zajímavé placky. Zdaleka nezůstávejte u jejich jmen ani firemního loga. Pohrajte si se slovy VIP na placce a pozvěte je na nějakou předváděčku.

I když nejste politická strana, možná ve vaší firmě pořádáte kampaně. Minimálně ty prodejních. Taky zde můžete využít placek jako originálních poutačů. Co třeba placky Black Friday, které upozorňují na největší slevový svátek v obchodech?!

Další vychytávky nejen s plackami ve firmách

Závěrem pro vás máme perličky, pokud je vaše firma zaměřená užším směrem, tj. zkrášlovací salón, pivovar (hospůdka či pivnice). Jak už nadpis napovídá, nebudeme se omezovat pouze na placky. V Udělej si placku dokážeme vyrobit mnohem více.

Vlastníte kosmetickou firmu či jiný beauty salón? Krásným neotřelým reklamním předmětem vaší firmy se stanou zrcátka ve vlastním designu. Nechte jich pár na stolku u časopisů, čekající dámy si je jistě rády rozeberou a poreferují o vás dále.

A co za nápad máme pro pivnice a pivovary? Otvírák! Co jiného ocení zapřísáhlí milovníci zlatavého moku?! Opět se jedná o skvělý reklamní předmět, který vás může zviditelnit a odlišit od konkurence. Navíc je velmi praktický.

Který z nápadů využijete u vás? Nebo jste přišli ještě na nějaký kreativnější?


19. 4. 2021