Potřebujete poradit? / +420 792 230 462

Placka k narození dítěte: Tipy, jak udělat opravdovou radost

Placka k narození dítěte: Tipy, jak udělat opravdovou radost

Přírůstek do rodiny je většinou spjat s velkým očekáváním, úlevou a následnou radostí. Pokud máte v okolí někoho, kdo narození potomka netrpělivě očekává, máme pro vás jeden praktický tip na originální dárek, který zaručeně potěší.

5 důvodů, proč je placka skvělým dárkem:

  1. Originální maličkostpříběhem
  2. Nenápadná ozdoba šatů nebo účesu
  3. Cenově dostupný dárek s širokým spektrem využití
  4. Díky odolným materiálům přináší radost dlouhé roky
  5. Pomocí našeho konfigurátoru si sami navrhnete, jak bude placka vypadat

Fantazii se meze nekladou

Nejoblíbenější placky, které jsou praktickými dárky u příležitosti narození potomka, často obsahují jméno dítka, jeho míry, místo a datum narození. Samotnou placku ale můžete doplnit taky o novorozenecké foto nebo první společnou fotografií s maminkou a tatínkem.

Pokud rodiče dítka na „klasiku“ zrovna dvakrát neužije, klidně jim můžete darovat placku s originálním vyjádřením, že princezny/princové se rodí v… (jednoduše doplňte měsíc, kdy se dítko narodilo), nebo že se jim právě narodila skutečná legenda. Samozřejmě opět nezapomeňte doplnit o jméno, případně fotografii dítka.

Tady máte pár tipů, které se budou na placce dokonale vyjímat:

 

Jsou rodiče geekové nebo milují filmy?

Pak není nic jednoduššího, než se inspirovat slavnými hláškami z oblíbených filmů nebo placku pro novorozence opatřit originálním slovním spojením. Zbožňuje tatínek Hvězdné války? Pak určitě ocení placku „Storm Pooper“ s fotkou malého rošťáka. Že je maminka „odkojená“ Harry Potterem? Pak nechte na placku natisknout třeba slovní spojení „Accio mléko!“. Ani tady se fantazii meze nekladou a filmový svět nabízí obrovskou dávku inspirace.

Placka jako součást hlavního daru

Pokud jste se rozhodli darovat originální placku společně s dalším dárkem, snadno ji připnete třeba na originální bodyčko pro malého mrňouse, nebo ji zabalíte k fotoalbu, které bude mapovat první krůčky miminka. Oblíbené jsou i nejrůznější kosmetické nebo plenkové dorty, kde se bude originální placka s věnováním nebo základními údaji o právě narozeném miminku perfektně vyjímat.

Pár praktických tipů k výrobě placek

Při navrhování placky pomocí našeho intuitivního konfigurátoru je dobré zvážit velikost výsledného výrobku. Pokud na placku chcete umístit více textu nebo informací, volte větší průměry (minimálně 37 mm). V případě, že má placka sloužit jako decentní doplněk (je to součást dárku k narození miminka apod.), vsaďte na menší rozměr (asi 25 – 32 mm). Pokud potřebujte s čímkoli poradit, neváhejte nám napsat nebo zavolat!

 

„Zdroj obrázku: Fé Ngô/unsplash.com“


6. 9. 2021