Propagační placky

Canisterapeutické placky – copak to je?

Blíží se konec první šestihodinové zookonference v Moravskoslezském kraji. Na konferenci s výstižným názvem „Canisterapie v praxi aneb naše skutečné zkušenosti“ volně navazuje kulturní program klientů canisterapie a písničkáře René Součka.

Kde to jsme? Píše se rok 2015 a tady se slaví krásných 15 let. Narozeninová oslava probíhá na počest canisterapeutické organizace Podané ruce, z. s. Při této příležitosti se lidem do rukou dostávají placky s nápisem Podané ruce a obrovským dortem.

Placky jsou dostupným reklamním prvkem

Neziskové organizace podporují sponzoři a dárci. Každá vydaná koruna je u neziskovek pečlivě zvažována. Proto jsou i Podané ruce, z. s. vděčné za své dárce, díky kterým si mohly pořídit první canisautomobil. Spolu se slovy díku jako symboly vděčnosti rozdávají i odznaky.

Placky jsou finančně dostupným propagačním prvkem. Slouží jako dáreček pro děti při canisterapeutických akcích, reklamním předmětem veřejné sbírky a poděkováním donátorům, dobrovolníkům i klientům,“ upřesňuje paní Monika.

Plackonoši na školách i na horách

Co pro lidi z této neziskovky placky symbolizují? „Když vidíme, že si děti placky připínají na aktovky nebo potkáváme neznámé lidi, kteří mají naši placku na batohu, např. při výšlapu na nějaký kopec nebo na tašce při nákupech někde v nákupním centru, víme, že nás znají a podporují naši canisterapii. Jsou našimi příznivci a hrdě se formou připíchnuté placky k „PODANKÁM“ hlásí. A to je skvělé!!!“ dodává místopředsedkyně.

Podané ruce - návrh placky

Placky všude, kam se podíváš

Canisterapeuty se svými psy mohou lidé potkat na mnoho akcích. Asi největší z nich, kterou znají všichni frýdecko-místečtí obyvatelé, je Sweetsen fest. Lidé namísto vstupného věnují libovolný příspěvek neziskovým organizacím. Minimálně jeden den patří právě organizaci Podané ruce.

Letošní ročník Sweetsen festu zahájí 20. června. Paní Olbrechtová k tomu dodává: „Srdečně zveme vás i celou veřejnost na letošní ročník, a to na samotné zahajovací dny 20. – 21. 6. 2018, kdy budete mít možnost vhodit váš finanční příspěvek do sbírkových pokladniček CANISTERAPIE. Přehrada Olešná bude super místem zahájení Sweetsen festu 2018 s canisterapií od Podaných rukou, z. s.

Takže připnout placky na batohy, kabelky nebo trika a za měsíc a půl na viděnou na Olešné.

Jak jste na tom vy? Máte doma odznaky Podaných rukou, z. s.? Nebo se hrdě hlásíte k jiné neziskovce? Podělte se s námi do komentářů.